Hakkımızda

20 yıllık uzman deneyimle Trabzon Ortahisar merkezli kurulan info Evden Eve Taşımacılık, Garantili, Sorunsuz ve Güvenli şekilde taşımacılık yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini öncelik olarak belirleyen firmamız sabit fiyat garantisi ile tüm Türkiye geneline çalışmaktadır. Asansörlü, sigortalı taşımacılık hizmeti veren info Taşımacılık, devlet kurumlarına ve kurumsal taşıma işlemlerine özel fiyatlar uygulamaktadır. Uzman ve güvenilir kadrosu ile eşya ve ürünleriniz özenle taşınır, zarar görmeden yeni yerine yerleştirilir. Geniş araç parkuru ile taşıma konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. İster şehir içi ister şehirler arası , ister parça eşya ister bütün evinizi taşıyın.

Hızlı ve güvenli hizmet Durmaz Nakliyatta. Türkiye içi her yere taşıma yapıyoruz. K1 Belgesi ile yetkili ve uzman bir ekibiz.

Evden Eve Taşımada Nelere Dikkat Edilmeli?

Oldukça stresli bir süreç olan evden eve nakliyat, hele bir de şehirler arası ise, insanın kafasında kırk tilki dolanmaya başlıyor. Eşyalar kırılıp dökülmeden gider mi? Nakliye firması güvenilir mi? Daha birçok soru işareti ile beyin fırtınası yapmıyorum diyen yalan söyler. Herkese nasip olmayan evden eve taşımada nelere dikkat edilmeli sorusunun yanıtını sizlere aktarıyoruz. Demedi demeyin, her bir öneriyi iyi dinleyin…

Hemen Aç
💬 size nasıl yardımcı olabiliriz
Holoğlu Nakliyat Ailesine Hoş Geldiniz Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Verified by MonsterInsights